SEO Analyzer (2.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: seconds
sk: sekundy

en: characters
sk: znaky

en: Percentage
sk: Percent

en: Analysis
sk: Analýzy
