SEO Analyzer (2.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Frequency
ca: Freqüència

en: seconds
ca: segons

en: characters
ca: caràcters

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Analysis
ca: Anàlisi
