SEO Analyzer (2.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်
