SEO Audit (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Requested
id: Dipesan

en: View
id: Lihat

en: Found
id: Ditemukan

en: Pending
id: Tertunda

en: Missing
id: Hilang

en: Completed
id: Selesai
