SEO Audit (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: View
sk: Zobraziť

en: Found
sk: Nájdené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Completed
sk: Ukončená
