SEO Audit (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Actions
af: Aksies

en: View
af: Wys

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Pending
af: Hangende
