SEO Audit (1.0.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إرسال

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Download PDF
ar: تحميل الـPDF

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: عنوان URL

en: Found
ar: عثر عليه

en: Pending
ar: معلّق

en: Missing
ar: مفقود

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Download CSV
ar: تحميل CSV
