SEO Audit (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Actions
az: Tədbirlər

en: View
az: Görünüş
