SEO Audit (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Actions
be: Дзеянні

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Pending
be: Чакае
