SEO Audit (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།
