SEO Audit (1.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Requested
da: Efterspurgt

en: View
da: Vis

en: Page URL
da: Side URL

en: Found
da: Fundet

en: Pending
da: Afventer

en: Missing
da: Mangler

en: Completed
da: Gennemført
