SEO Audit (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
