SEO Audit (1.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Actions
et: Toimingud

en: Requested
et: Päritud

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: View
et: Kuva

en: Found
et: Leitud

en: Pending
et: Ootel

en: Missing
et: Puudub

en: Completed
et: Lõpetatud
