SEO Audit (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Requested
fi: Pyydetty

en: Download PDF
fi: Lataa PDF

en: View
fi: Näytä

en: Found
fi: Löydetty

en: Pending
fi: Odottaa

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Completed
fi: Valmis

en: Status Code
fi: Tilakoodi
