SEO Audit (1.0.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Submit
fr: Soumettre

en: Requested
fr: Demandé

en: Download PDF
fr: Télécharger le PDF

en: View
fr: Voir

en: Page URL
fr: URL de la page

en: Found
fr: Trouvé

en: Pending
fr: En attente

en: Missing
fr: Manquant

en: Completed
fr: Terminé

en: Status Code
fr: Code de statut

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV
