SEO Audit (1.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: View
gl: Ver

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Pending
gl: Pendente

en: Missing
gl: Perdido

en: Completed
gl: Completado
