SEO Audit (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: View
gu: જુઓ
