SEO Audit (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Download PDF
is: Hlaða niður PDF

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Completed
is: Lokið
