SEO Audit (1.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Actions
ja: アクション

en: Download PDF
ja: PDFをダウンロード

en: View
ja: ビュー

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Found
ja: 検出

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Missing
ja: 喪失

en: Completed
ja: 完了

en: Download CSV
ja: CSVダウンロード
