SEO Audit (1.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Actions
km: អំពើ

en: View
km: មើល
