SEO Audit (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ
