SEO Audit (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: View
lv: Skatīt

en: Pending
lv: Gaida

en: Completed
lv: Pabeigts
