SEO Audit (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Actions
mr: कृती

en: View
mr: बघा
