SEO Audit (1.0.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Submit
ms: Serah

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: View
ms: Pandangan

en: Pending
ms: Menunggu
