SEO Audit (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ
