SEO Audit (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल
