SEO Audit (1.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Requested
nl: Aangevraagd

en: View
nl: Weergeven

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Found
nl: Gevonden

en: Pending
nl: In afwachting

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Completed
nl: Voltooid

en: Status Code
nl: Statuscode

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden
