SEO Audit (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Actions
oc: Accions

en: View
oc: Veire

en: Pending
oc: En espèra

en: Missing
oc: Mancant

en: Meta Description
oc: Meta Descripcion
