SEO Audit (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Missing
ps: ورك
