SEO Audit (1.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Submit
pt: Enviar

en: Actions
pt: Ações

en: View
pt: Mostrar

en: Pending
pt: Pendente

en: Missing
pt: Em falta
