SEO Audit (1.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Download PDF
ro: Descărcare PDF

en: View
ro: Afișează

en: Found
ro: Găsite

en: Pending
ro: În așteptare

en: Missing
ro: Lipsește

en: Completed
ro: Finalizată
