SEO Audit (1.0.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Actions
ru: Действия

en: Requested
ru: Требуемое количество

en: Download PDF
ru: Скачать PDF

en: View
ru: Просмотр

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Found
ru: Обнаружено

en: Pending
ru: В ожидании

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Completed
ru: Завершено

en: Status Code
ru: Код состояния

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация
