SEO Audit (1.0.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Actions
sl: Akcije

en: View
sl: Prikaži

en: Pending
sl: Čaka
