SEO Audit (1.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Actions
sq: Veprimet

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL
