SEO Audit (1.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Actions
te: చర్యలు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్
