SEO Audit (1.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Download PDF
tr: PDF'yi indir

en: View
tr: Görüntüle

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Found
tr: Bulunan

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Missing
tr: Kayıp

en: Completed
tr: Tamamlandı
