SEO Audit (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس
