SEO Audit (1.0.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Дії

en: Requested
uk: Потрібно

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Found
uk: Знайдено

en: Pending
uk: Очікування

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Completed
uk: Завершено

en: Status Code
uk: Код стану

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем
