SEO Audit (1.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل
