SEO Audit (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: View
vi: Xem

en: Pending
vi: Đang treo

en: Missing
vi: Bị mất

en: Completed
vi: Đã hoàn thành
