SEO Audit (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: View
bg: Прегледай

en: Pending
bg: В изчакване
