SEO Audit (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: View
hy: Դիտել
