SEO Audit (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Pending
lt: Laukiama

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV
