SEO Audit (1.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Requested
ml: അഭ്യർത്ഥിച്ചു

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
