SEO Audit (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: View
sv: Visa

en: Page URL
sv: Sid URL

en: Found
sv: Hittad

en: Pending
sv: Väntar på

en: Missing
sv: Saknas

en: Completed
sv: Slutförd

en: Status Code
sv: Statuskod

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
