SEO Audit (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Requested
ta: கேட்கப்பட்டது

en: View
ta: பார்

en: Missing
ta: காணாமல்
