SEO Checklist (5.2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Enable
af: Aktiveer

en: Download
af: Laai af

en: Configure
af: Verstel

en: Create account
af: Skep profiel
