SEO Checklist (5.2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Enable
ar: تفعيل

en: Download
ar: تحميل

en: Configure
ar: ضبط

en: Install
ar: تثبيت

en: Configure permissions
ar: ضبط الصلاحيات
