SEO Checklist (5.2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Enable
ast: Activar

en: Download
ast: Baxar

en: Configure
ast: Configurar

en: Install
ast: Instalar

en: Configure permissions
ast: Configurar permisos
