SEO Checklist (5.2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Configure
be: Правіць

en: Install
be: Усталяваць

en: Configure permissions
be: Наладзіць правы
